İnternetten Para Kazanma

Telegramdan Para Kazanma

Telegramdan Para Kazanma

Telegramdan Para Kazanma

Etkili bir ürün pazarlama kanalı mı arıyorsunuz ve geniş kitlelere ulaşmak mı istiyorsunuz? Telegramdan para kazanma da belirli bir hedef kitleniz olsa bile, yine de yeni kullanıcılar arayabilirsiniz. Bu nedenle alternatif kanalları kullanma zamanı gelmiştir. Mesajlaşma uygulamaları artık bu konuda sıklıkla kullanılan yöntemler arasında yer alır. Şüphesiz, bunlardan biri de Telegram, bu doğru bir seçim olacaktır. Bu mesajlaşma uygulamaları sayesinde hedef kitlenize özel içerikler üretebilirsiniz. Telegram para kazanma ve diğer avantajlar şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Gerçek zamanlı mesajlar da bireysel olacağından, hedef kitlenizdeki her bireyi cezbedecek ve etkileyecektir.
 • Mesajlaşma uygulamasında olduğunuzdan dolayı müşterinizden geri bildirim alabilirsiniz ve bu geri bildirim neticesine göre bir sonraki adımınızı belirleyebilirsiniz.
 • Anlık mesajlaşma uygulaması olarak güncellenmesi her zaman kontrol altındadır.
 • Gruplarınızı kategorilere ayırarak gruplarınıza özel marka bilinirliği oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak, bu strateji ile web sitenize trafik çekeceksiniz.
 • Telegram uygulamasını birçok cihazdan kullanabildiğiniz için müşterilerinize 7/24 destek sağlayabilirsiniz.
 • Lansmanlarınızı, promosyonlarınızı ve çeşitli reklam aktivitelerinizi hedef kitlenize önceden sunarak etkinliğinizin veya kampanyanızın etkinliğini ölçebilir ve değerlendirebilirsiniz.
Telegramdan Para Kazanma

Telegram Nedir?

Telegram hız ve güvenlik odaklı ücretsiz mesajlaşma servisidir. Uygulamanın öne çıkan özelliği, Telegram uygulamasını aynı anda birden fazla cihazda kullanabilmeniz ve anlık mesajlara erişebilmenizdir. 2 yüz bin kişiye kadar gruplar oluşturabileceğiniz bu mesajlaşma uygulamasında paylaşımlarınızı mesajlarınızda resim, video ve dosya olarak da kullanabilirsiniz. Bu, geniş bir kitleye ulaşmanın çok mümkün olduğu anlamına gelir. Ayrıca Telegram ile bu kitleye ulaşmak güvenli ve reklam verme fırsatınız oldukça kolay bir fırsat yakalamış olursunuz.

Telegramı Diğer Mesajlaşma Uygulamalarından Ayıran Özellik

Gün içinde en çok hangi mesajlaşma uygulamasını kullanıyorsunuz? Cevabınız şüphesiz WhatsApp olacaktır. WhatsApp’tan farklı olarak Telegram bulut tabanlıdır. Bu, tüm konuşmalarınızın bulutta saklandığı ve farklı cihazlardan giriş yapsanız bile mesajlarınıza erişebileceğiniz anlamına gelir.

Güvenlik Açığı Bulana 300.000$ Dolar Ücret Veriliyor.

Telegram o kadar güvenlidir ki, bir güvenlik açığı bulan herkesi ödüllendirmek güvenlidir. Güvenlik açığı ile ilgili yarışmalar düzenleyen Telegram, sorunun ciddiyetini araştırıyor. Değerlendirmeler sonucunda 100$ veya 100.000$ ödül kazanabilirler. Birincilik ödülü 300.000 dolar. Gördüğünüz gibi Telegram güvenliğinizi çok ciddiye alıyor. Bir güvenlik açığı bulan herkesi ciddi şekilde ödüllendirin.

Verilerimin Satılma İhtimali Var mı?

Burada reklam yapabileceğinizi ve verilerinizin bulutta saklandığını belirtiyoruz. Şimdi bir sorunuz olabilir: “Verilerim veya kişisel bilgilerim satılacak mı?” Telegram herhangi bir küresel topluluğa bağlı değildir. Ayrıca, uçtan uca şifreleme ile buluttaki verileriniz erişilemez. Ayrıca Telegram uygulamasının temel politikası, verilerin satılamamasıdır. Kısacası Telegram, bu konuda kendinizi rahat hissetmeniz için size her türlü garantiyi sunmaktadır.

Kısacası Telegram sayesinde birçok avantaj elde edebilirsiniz. Amacınız web sitenize trafik çekmekse, yapabilirsiniz. Mevcut hedef kitlenizden farklı yeni bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, yapabilirsiniz ve yapabilirsiniz. Yürüteceğiniz yeni kampanyaların etkinliğini ölçmek için yeterli veri toplayabilirsiniz.

Telegramda Para Kazanmak İçin İpuçları

Telegram son zamanlarda çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biri haline geldi. Sadece Telegram kanalını kullanarak çok kazanan kullanıcılar bulmak mümkün. Dünya genelinde anlık mesajlaşma denilince ilk akla gelen 3 uygulamadan biri olan

Telegram, artan gizlilik endişeleri ile daha çok kullanılıyor. Rusya merkezli uygulama, ciddi gizlilik taahhütleri yaparak yeni kullanıcıları çekmeye devam ediyor. Ülkemizde Telegram kullanıcı sayısı hızla artmaktadır ve kullanıcıların büyük çoğunluğu para kazanmak için uygulamayı aktif olarak kullanmaya devam etmektedir. Telegram para kazanma yöntemleri aşağıdaki gibidir;

 • Reklam, Telegram’ın ana kanalından birine sahipseniz, doğrudan reklam satmak, para kazanmanın en etkili yollarından biridir. Telegram’dan büyük bir trafik akışı var ve Telegram’ın reklamını yapan birçok reklam veren bulabilirsiniz. 10.000 abonesi olan bir kanal bile ayda 23.000 liraya duyuru alabilir. Reklam bulabilmek için kanalınızla paralel yayın yapan sitelere mesaj yollayabilir siniz veya reklam veren sitelere kayıt yaptırabilirsiniz.
 • Bölüm Premium Oluşturan Kullanıcılar, özellikle önemli katkı sağlayan Telegram kanallarında abonelik ücreti alabilirler. Temelde bu işlem 2 kısımda yeterlidir. Genellikle premium içerik, abonelikle ödeme yapan kullanıcılar için ek içeriğin mevcut olduğu özel kanal aracılığıyla sağlanır.

Örneğin, harika yatırım fikirleri sağlıyorsanız: ek fikirler için ayrıcalıklı bir alan oluşturabilirsiniz.

 • Bağış almak, içerik oluşturucuya sahip Telegram kanalları için şiddetle tavsiye edilen bir yöntemdir. İnanın bu yöntem diğer birçok yöntemden daha fazla tasarruf sağlıyor. İnsanlar sizi ve kanalınızı önemsiyorsa bağış yapmaya istekli olacaklardır. Aboneliğinizi Patreon tarzı bir platform üzerinden düzenleyebilirsiniz.
 • Hizmet Satışı ve ürün; telegram’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolayca satabilirsiniz. Çoğu zaman kanalınızla alakalı olması önemlidir, ancak değilse denemekten zarar gelmez.

Örneğin, çevrimiçi bir kurs veya e-kitap oluşturup satışa sunabilirsiniz. Birkaç tedarikçiden olumlu referanslar aldıktan sonra satışlarınız önemli ölçüde artabilir.

 • Üçüncü Kişi Ürün ve Hizmetlerinin Satılması; bu yöntem, önceki modele çok benzer. Ancak bu modelde abonelere üçüncü şahıslara ürün ve hizmet satarsınız.

Örneğin Dropshipping işine girdiğinizde başkalarının sahip olduğu ürünleri satmak için adımlar atabilirsiniz. Satabileceğiniz kendi ürün veya hizmetinizi geliştiremiyorsanız önerilir.

 • Ücretli Mesajlar Bu, reklam satmaya neredeyse benzer bir fikir olsa da, genellikle Telegram kanalı üyelerinden gelen reklam isteklerinden oluşturulur. Diğer Telegram kanallarından da ücretli mesajlaşma servisleri alabilirsiniz. Birçok kanal sahibi, Telegram kanallarını büyütmek için ücretli mesajlar satın alır.
 • Link Kısaltma; link kısaltma siteleri vasıtası ile  Telegram kanalınızdan para kazanmanız oldukça kolay olur. Para kazanma (link kısaltma) sitelerinden birine üye olun ve bu siteler üzerinden kısalttıktan daha sonra Telegram kanalınızda harika linkler paylaşabilirsiniz. Link Shorten Money kazanma sitelerinde kısaltılmış linke tıklayarak para kazanın. Özellikle, kanal üyelerinizin tıklayabileceği içeriği arayın ve alakalı içeriğe bağlantı verdiğinizden emin olun.
 • Gerçekten ilgi çekecek içerikler bulabilirseniz, linke 100.000 yakın tıklama alabilirsiniz. Telegram ile para kazanmak söz konusu olduğunda bu fikri asla hafife almayın. Tek link ile binlerce lira kazanabilirsiniz.
 • Bot Sistemi; telegram’ın son yıllarda en çok kullanılan sebeplerinden biri Telegram Botlarıdır. Tüm dünyada oldukça yaygın olan Telegram botları sayesinde düzenli olarak kazanç elde edebilirsiniz. Telegram botları genel olarak günün belli saatlerinde size mesaj gönderir ve bu mesajdaki bağlantıya girerek herhangi bir kripto para biriminden gelir elde edebilirsiniz.

Örneğin, bir Telegram botunu etkinleştiriyorsunuz ve bot size günde 5 reklam gönderiyor. Uygun mesajdaki bağlantıya tıklayın ve bir web sitesine yönlendirileceksiniz. Web sitesinde birkaç saniye geçirdikten sonra çok az miktarda Bitcoin, Litecoin, Dogecoin veya Zechcash kripto parası elde edersiniz. Ancak bu sisteme kesinlikle karşıyız, çünkü botları aylarca kullanırsanız geliriniz birkaç Türk Lirasını geçmez. Genellikle botlardan ve bot yaratıcısından para kazanan büyük kanal sahiplerinden başkası değildir.

Telegram Kanalımı Nasıl Büyütürüm?

 • Kaliteli içerik sunun
 • Arkadaşlarınızla paylaşın
 • Diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşın
 • Ücretli reklamcılık yapın
 • Çapraz tanıtım yapın
 • Üye satın alın
Related posts
İnternetten Para Kazanma

Tiktok Para Kazanma - 2022

İnternetten Para Kazanma

Instagram'dan Para Kazanma Yöntemleri 2022 - instagramdan para kazanmak

İnternetten Para Kazanma

Trendyolda Satış Yapmak

İnternetten Para Kazanma

internetten Para Kazanma Yolları

Sign up for our Newsletter 
[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.