Bayilik Veren Firmalar

Starbucks Bayilik Şartları Nelerdir? Starbucks Bayilik Fiyatı?

Starbucks Bayilik

Starbucks Bayilik Şartları Nelerdir? Starbucks Bayilik Kazandırır Mı?

1971 yılında ABD merkezli olarak kurulan Starbucks, dünya çapında oldukça meşhur bir kahve zinciridir. Starbucks şubelerinde yüzlerce çeşit kahve çeşidi bulunmaktadır. Her zevke uygun kahve çeşitleri ile hizmet veren Starbucks, dünyada 70’den fazla ülkede en az 29 bini aşkın şubesi ile hizmet vermektedir. Yine Starbucks, binlerce insana iş imkânı sunmaktadır.

Her gün binlerce insan tarafından ziyaret edilen Starbucks, tamamen müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Sizlerde Starbucks bayilik alarak kendi işinize sahip olabilirsiniz fakat bayilik sizin kişisel bayiliğimiz olmaz. Siz sadece o bayilikte Türkiye temsilcisi olmuş olursunuz. Ancak şunu belirtelim ki, Starbucks bayilik almak hiç kolay değildir. Starbucks bayilik aldıktan sonra ise kazancınız oldukça yüksek rakamlarda olacaktır.

starbucks bayilik

Starbucks Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Starbucks dünyaca biline ve oldukça köklü bir markadır. Durum böyle olunca bayilik verirken marka işleri oldukça sıkı tutmaktadır. Özellikle Starbucks bayiliği alma şartları diğer bayiliklerden daha zordur. Lisansları Shaya Grup’a ait olan Starbucks, bayilik vermek için bazı şartlar aramaktadır. Starbucks aradığı şartlardan bazıları şunlardır:

l Aranan ilk şartlardan biri bayilik alacak kişinin girişimci bir ruha sahip olup olmadığıdır. Çünkü Starbucks dünyaca ünlenmiş bir kahve zinciridir ve bayilik alan kişi markayı oldukça iyi temsil etmelidir.

l Bayilik alan kişinin iş ile ilgili tecrübesi olmalı ve kişi kendine güvenmelidir.

l Starbucks bayilik alan kişi her zaman Starbucks kültürüne uymalı, farklı konseptler denememelidir.

l Starbucks bayilik vermeden önce bayilik alan kişiye, gerekli tüm eğitimleri vermektedir. Eğitimler aksatılmamalı ve başarı ile eğitimlerden geçilmelidir.

l Her bayilikte olduğu gibi Starbucks bayilikte de belirli bir yatırım bedeli bulunmaktadır. Starbucks bayilik almak isteyen kişi bu bedeli ödemek zorundadır. Starbucks bayilik fiyatı, şubenin konumuna, büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Starbucks bayilik fiyatı ortalama 500 bin dolardan başlamaktadır.

l Daha detaylı bilgi almak için Shaya Kahve A.Ş’ye ulaşmanız gerekmektedir.

starbucks bayilik
starbucks bayilik

Starbucks Bayilik Nasıl Alınır?

Starbucks hem dünyada hem de ülkemizde senelerdir hizmet veren en büyük kahve zinciridir. Starbucks bayilik almak sanıldığı kadar kolay değildir. Markanın amacı, her daim müşterine keyifli ve lezzetli bir kahve keyfi yaşatmaktır. Starbucks bilindik kahve kültürü dışında yeni bir kahve kültürü yaşatmaktır.

Starbucks bayilik almak isteyen bir kişi ilk olarak başvuru talebinde bulunmak zorundadır. Firma başvurunuzu inceledikten sonra onaylarsa sizinle iletişime geçer. Firma ile kesim olarak anlaşma sağlarsanız, starbucks bayilik fiyatı ödeyerek işi alabilirsiniz. Firma şubeniz açılmadan önce sizlere gerekli tüm eğitimleri verecektir. Starbucks ilk günden itibaren lezzetini korumayı başarmıştır. İşte bu nedenle hala günümüzde popülerliğini korumaktadır.

Related posts
İş FikirleriBayilik Veren Firmalar

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Başvuru Şartları 2022

Bayilik Veren Firmalar

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları | Kazandırır Mı?

Bayilik Veren Firmalar

Dominos Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

Bayilik Veren Firmalar

İddaa Bayilik Şartları

Sign up for our Newsletter 
[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.