Kullanım Şartları

Şartlar

Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Kullanım Şartları ve Koşullarına, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı kalmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

Lisans

Geliryolu.com web sitesinde yer alan materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasının kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;

materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme (ticari veya ticari olmayan) için kullanmak;

geliryolu.com web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;

materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya

materyalleri başka bir kişiye aktarmayın veya materyalleri başka bir sunucuda “yansıtın”.

Bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu lisans otomatik olarak sona erer ve herhangi bir zamanda geliryolu.com tarafından feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizin sona ermesi veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta sahip olduğunuz indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

Sorumluluk Reddi

Geliryolu.com sitesindeki materyaller “olduğu gibi” sunulmaktadır. geliryolu.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder. Ayrıca, geliryolu.com, İnternet sitesinde yer alan veya bu tür materyallerle veya bu siteye bağlı herhangi bir sitede yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği hakkında herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz.

Sınırlamalar

Geliryolu’ndaki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan zararlardan (veri veya kar kaybından veya iş kesintisinden kaynaklanan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir şekilde geliryolu.com veya tedarikçileri sorumlu tutulamaz. com’un internet sitesi, geliryolu.com veya bir geliryolu.com yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bildirilse bile bu tür bir zararın olma olasılığı yazılı olarak bildirilir. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler üzerindeki sınırlamalara veya dolaylı veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Revizyonlar ve Hatalar

Geliryolu.com web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. geliryolu.com, web sitesinde yer alan hiçbir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. geliryolu.com, web sitesinde yer alan materyallerde dilediği zaman haber vermeksizin değişiklik yapabilir. geliryolu.com, ancak materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmaz.

Bağlantılar

geliryolu.com, internet sitesine bağlı sitelerin tamamını incelememiştir ve bu şekilde bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının eklenmesi, sitenin geliryolu.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

geliryolu.com dilediği zaman bu kullanım şartlarını web sitesi için önceden haber vermeksizin revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının o zamanki güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

Geçerli Kanun

Geliryolu.com’un internet sitesi ile ilgili her türlü talep, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın New York Eyaleti kanunlarına tabi olacaktır.

Bir Web Sitesinin Kullanımı için geçerli Genel Hüküm ve Koşullar.