Gratis Bayilik Şartları

Türkiye’nin önde gelen kozmetik mağazalarından biri olan Gratis bayilik şartları firmanın belirlediği ve yeteri miktarda yatırım yapabilecek tüm yatırımcılara sunuluyor. Ülkemizde pek çok şehirde hizmet veren Gratis mağazaları her geçen gün bayilik sayısını artırmayı başarıyor. 2009 yılında kurulan Gratis Türkiye’nin öncü kozmetik mağazalarından biri olmuştur.

Belirli dönemlerde ürünlerinde yaptığı indirimli uygun fiyatları ile ve kampanyalarıyla her zaman müşterisinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Gratis firması bu konuda müşteri potansiyelini internet üzerine taşımış ve burada da genç yaşlı her yaş grubundan kişiye hizmet veren bir kozmetik firması olmuştur. Yatırımcıların dikkatini çeken firma için acaba bayilik veriyor mu sorusu insanların aklına gelmeye başlamıştır.

Gratis Bayiliği Nasıl Alınır?

Her bayilik için olduğu gibi Gratis bayiliği şartları da vardır. Kişisel bakım ve kozmetik alanında sektörün öncü markalarından birisi olmayı başaran firma bu özelliği ile yatırımcıların dikkatini çeken bir firmadır. 2009 yılından beri hizmet veren Gratis firmasının 500’ e yakın şubesi bulunuyor. Bu sayı gün geçtikçe daha da artıyor.

 Firma sektöründeki başarıyı hem kaliteli ürünler sattığı için hem de müşterileri için yaptığı kampanyalar ile sürekli artırmayı başarıyor. Müşterilerine sunduğu Gratis kart kullanıcı sayısı bile 4 milyona yaklaşmış durumdadır. Gratis firnası Franchise sistemi ile bayilik konusunda daha önce yaptığı açıklamada bu sistemlere girmeyeceğini açıklamıştı. Firma bayiliklerini farklı noktalarda kendisi bünyesinde açmayı tercih ediyor.

Gratis Bayilik Veriyor mu?

Girişimcilerin dikkatini çeken Gratis firması için bayilik veriyor mu? Sorusu kafaları kurcalarken Gratis bayilik şartları araştırılıyor. Fakat Gratis bayilik ve Franchise sistemi içine girmeyi reddediyor. Ülkemizin öncü kozmetik firmalarından olan Gratis bayilik sistemi ile çalışmıyor. Ama Gratis bayiliğin dışında değişik partnet şirketler ile çalışıyor. Bu şirketler Gratis’ e artı bir değer katacağını düşünüyorsa firma ile iletişime geçebilir. Bunun şartları ise;

  • Şirketin sermayesi belirtilmelidir.
  • Gratis firmasıyla hangi konular için çalışılmak istendiği profesyonelce anlatılmalıdır.
  • Firmaya katılabilecek artı değerler hazırlanan bir sunum ile belirtilmelidir.
  • Uygun şartları sunan şirketler Gratis firması ile çalışabilmektedir. Ama bayilik olarak çalışamaz.

Bayilik dışında olan her türlü profesyonel anlaşmalar yapılabiliyor. Şirketin sermayesi bu konuda en önemli nokta oluyor.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Leave a Reply