Bayilik Veren Firmalar

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları | Kazandırır Mı?

ekrem coşkun döner bayilik

Ekrem Coşkun döner bayilik

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Kazandırır Mı?

İlk bayisi Konya’da açılan Ekrem Coşku Döner Bayilik, bugün ülkemizde 65 ilde 250’den fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Firma bünyesine yeni bayilikler alarak kendini büyütmeyi amaçlamaktadır. Ekrem Coşkun Döner ilk olarak 2013 yılında açılmış ve günümüze kadar gelmeyi başarmış önemli döner sektörlerinden biridir.

Herkesin bildiği üzere döner ülkemizde önemli sektörlerden biridir. Bu nedenle çoğu girişimci yatırım yaparken aklına ilk olarak döner sektörü gelmektedir. Ekrem Coşkun Dönerde girişimcilerine bayilik açma fırsatı sunmaktadır. Gerekli şartları yerine getirerek Ekrem Coşkun Döner bayilik alabilirsiniz.

ekrem coşkun döner bayilik

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Ekrem Coşkun Döner, bayilik vermek için bazı şartlar aramaktadır. Şartları yerine getiren kişiler bayilik alabilmektedir. Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları şunlardır:

l Bayilik açmak isteyen kişi ilk olarak markanın isim hakkı bedelini ve yatırım bedelini ödemesi gerekmektedir. Franchise bedeli ise 85 bin TL’den başlamaktadır.

l Girişimci isim hakkı bedeli dışında yatırım bedelini ödemelidir. Bu tutar şubenin konumuna ve büyüklüğüme bağlı olarak değişmektedir ve en az 300 bin TL’den başlamaktadır.

l Firma bayilik vereceği kişinin kredi geçmişine dikkat etmektedir. Kredi notunuzun iyi olması gerekir. Çünkü bayilik alabilmek için kredi çekmeniz gerekirse bu detay oldukça önemlidir.

l Girişimci eğer bu işten kazanç elde etmek istiyorsa işini itina ile yapmalıdır.

l Bayilik alacak kişi girişimci bir ruha ve yüksek motivasyona sahip olmalıdır. Müşteriler ile doğru ve etkili bir iletişim kurmalıdır.

l Bayilik alan kişiler şubede sadece firmanın belirlemiş olduğu ürünleri satabilirler. Bunun haricinde ürünleri satmak kesinlikle yasaktır.

ekrem coşkun döner bayilik

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Ne Kadar Ciro Yapar?

Firmadan bayilik aldıktan ve işlerinizi düzene koyduktan sonra işe başlayabilirsiniz. Burada ilk ayda günlük cironuz günde en az 4 bin TL olarak hedeflenmektedir. İlerleyen aylarda ise bu tutar 7 bin TL’ye çıkması hedeflenir. 12. Aydan sonraysa ayda en az 10 bin TL ciro elde etmeniz mümkündür. Elbette bu tutarı sizin çalışma azminiz belirleyecektir. Çalışma düzeniniz bu miktarı azaltabilir de artırabilir de. Bu tamamen size bağlı bir durumdur.

Related posts
İş FikirleriBayilik Veren Firmalar

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Başvuru Şartları 2022

Bayilik Veren Firmalar

Starbucks Bayilik Şartları Nelerdir? Starbucks Bayilik Fiyatı?

Bayilik Veren Firmalar

Dominos Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

Bayilik Veren Firmalar

İddaa Bayilik Şartları

Sign up for our Newsletter 
[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.