Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar

Ülkemizde son zamanlarda hizmet sektöründe yaşanan gelişmelerin bir sonucu olarak bayilik veren firmaların sayısında da bir artış ortaya çıkmıştır. Bu firmaların bayilik şartlarını bilerek nitelikli bir yatırım yapılması mümkün olabilir. Aynı zamanda yeni çıkan firmalar hakkında bayilik bilgisi alınması verimli bir yatırım yapılması açısından önem taşır.

Oyegg Organik Yumurta Ve Tavuk Eti

40 tan fazla organik yumurta üreticisinin birlikte kurduğu bu yapı aynı zamanda bayilikler vererek insanların sağlıklı bir şekilde gıda ürünlerinden yararlanmasına imkân tanıyor. Ülkemizde birçok ilimizde kendi çiftliklerinde ve anlaşmalı çiftliklerde üretim yapan firmadan bayilik alarak ürünlerinin satışını yapabilirsiniz. Sağlık bakanlığı lisanslı üretim standartları ile doğal ürünler için bu firmadan bayilik hizmeti alabilirsiniz.

Makairs Bayilik Hizmetleri

Makairs firması koku ve koku ürünlerinin satışı ve pazarlanması konusunda bayilikler vererek işletmeleri bu konuda yönlendiriyor. Bayilik hizmetlerinin verilmesi sırasında çoğunlukla bir araç ve gerekli yazılımları kurarak hizmet vermeniz yeterli oluyor. Ayda bir kez işletmeleri gezerek ürün hakkında bilgilendirmeler yapılması ve aynı zamanda ürünün kurulumu gereken durumlarda bu hizmeti sunmak gerekiyor.

Çakırbey Çiğköfte Bayilik

Temel yatırım maliyeti 15 bin TL olan firmadan bayilik almak için daha fazla bilgiyi telefon üzerinden temin edebilirsiniz. Yine ilk aşamada web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak bayilik işlemlerine başlanması mümkündür.  Ortalama olarak 20 ya da 25 metrekare bir alanda hizmet verebilen bu yapıda işletmenin ilk masrafları olarak 12500 TL yeterli oluyor.

Vizyoner bir yaklaşım içerisinde çalışmalarına devam eden firma yeni bayilik hizmetleri konusunda istenilen şartları yerine getiren herkes ile çalışmaya hazır bir firmadır. Siz de bayilik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için internet sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Şeker Metal Bayilik Hizmetleri

Ülkemizde yıllardan bu yana hizmet veren şeker metal ürünlerinin satışı sırasında nitelikli bayilere ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin her tarafından talep edilen bayilik hizmetlerine cevap verilebiliyor. Yine bayilik aşamasında esnek davranan firma bu nedenle insanların bayilik konusunda beklentilerini karşılayan bir firmadır.

1976 yılından bu yana metal ile ahşap ürünlerine şekil veren firma vizyoner bayilik hizmetleri ile yeni müşterilerin daha kolay bir şekilde ulaşmak istemektedir. Siz de yenilikçi ürünleri ile dikkat çeken firmadan hizmet alınması için bayilik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Panino Pizza Üyelik ve Bayilik

Ülkemizde giderek daha fazla müşteri tarafından tercih edilen bir pizza markası olan panino pizza ülkemizdeki gelişimini daha hızlı hale getirmek için bayilik ile müşterilerine ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle Türkiye’nin her ili için bayilik hizmetlerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Başlangıç masrafı olarak 250 ile 500 bin arasında lokasyona göre değişen maliyetler mevcuttur.

 Franchise yöntemi ile ön plana çıkan firma bayilik almak isteyenleri bir ön değerlendirmeden sonra kabul etmektedir. Bayilik alacakların işin başında bizzat bulunmasını istemektedirler. Aynı zamanda marka değerinin korunması için eğitimlere büyük bir önem vermektedirler. Genel değerlendirme sonrasında uygun bulunan adaylar gerekli eğitimler ve sözleşmenin imzalanmasının sonrasında faaliyetlerine başlayabilirler.

De facto Bayilik Hizmetleri

Gerek ülkemiz gerekse de yurt dışında bilinen firmalardan birisi olana de facto büyümesini yerel işbirlikleri ile sürdürmek istemektedir. Bu kapsamda müşterilerine reklam ve ürün desteği de sunan firma bayilik kapsamında uygun adaylar aramaktadır.

Türkiye’nin en büyük giyim zincir mağazalarından birisi olan De facto ile kendi işinizin patronu olmak istiyor iseniz başvuru formunu doldurarak bayilik işlemlerine başlayabilirsiniz. Ücret olarak marka isim ücreti ve franchise ücreti olmak üzere iki farklı ücret söz konusudur. Ortalama yüzde 40 kar marjı ile hizmet veren firma bilinirlik anlamında da Türkiye’nin en bilindik firmaları arasında yer alır.

Veloce Araç Yıkama Sistemleri

Yeni nesil araç yıkama hizmetleri sunan firma aynı zamanda bayisi olmak isteyenlere birçok destek sunuyor. Bu kapsamda bölge koruma hizmeti, reklam hizmetlerinin yanı sıra pazarlama konularında da hizmet veren bir firmadır.

 Araç yıkama sistemleri kapsamında petrol istasyonlarında da hizmet verebilmeye imkân tanıyan yapısı ile dokunmadan yıkama özellikli cihazları ile bu bayilik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Son teknoloji kurutma, hızlı yıkama özelliği sunan kurulum ve makineler ile bu yıkama hizmetlerinin yerel temsilcisi olabilirsiniz.

Avrupa Kargo Bayilik Hizmetleri

Bu hizmetler kapsamında 2001 yılından bu yana hizmet veren Avrupa kargo günümüzde çok sayıda taşıma aracı ile hizmet vermektedir. İzmir ve Hollanda arasında toplanma noktalarından hizmet veren firma aynı zamanda bayilik ücreti alınmayan bir sistem ile çalışıyor. Bayilikler doğrudan ana merkeze bağlı olup zamanla yeni bölgesel merkezler oluşturulacaktır.

Paspasmatik Bayilik Hizmeti

Paspas ürünlerinin bayilik hizmetlerinin temini aşamasında 6 aşamalı başvuru yaparak hizmet alınması mümkündür. İlk aşamada başvuru formunun doldurulması ve ilgili giriş ücretinin yatırılması gerekir.

Firma reklam desteği pazarlama desteği eğitim desteği sunmasının yanı sıra aynı zamanda eğitim desteği de sunuluyor. Firma olumlu görmesi durumunda il ya da bölge bayilik hizmeti de verebilmektedir.

Tüvtürk Bayilik Hizmetleri

Ülkemizde son yıllarda araç muayene konusunda tek firma olan bu firma aynı zamanda bayilik hizmetlerinin yerine getirilmesi sırasında kesin olmamakla birlikte 2,5 milyon usd kadar bir üyelik ücreti istemektedir. Bunun yanında bayilik hizmetleri kapsamında yer seçimi, eğitim desteği, bölge koruması ve personel desteği sunan firma başvuracaklardan ticari sicilinin temiz olması ve ulaştırma bakanlığı onaylı olması şartını koşmaktadır.

Caffe Luigi Bayilik Hizmetleri

Ülkemizde son zamanlarda artan hizmet sektörü talepleri doğrultusunda birçok firma yerele açılmaya başlamıştır. Giriş ücreti olarak 250 bin 500 bin TL arasında bir giriş ücreti talep ediliyor. Bunun yanında işletmelerin her türlü donanım ya da yazılım beklentilerini karşılayan firma reklam ve pazarlamanın yanı sıra aynı zamanda eğitim desteği de sunarak ön plana çıkmaktadır. Sözleşme mağaza tespiti proje tadilat aşamalarını takiben bayilik hizmetlerinin verilmesi mümkündür.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik

Ülkemizde marka bilinirliği olarak en yüksek marka değerlerinden birisi olan Tatlıses çiğköfte ile düşük ücretler ile bayilik almak mümkündür. 10 bin ile 25 bin arasında değişen bayilik ücretleri ile Tatlıses çiğköfte bayisi olmayı isteyenlere aynı zamanda bir defaya mahsus olmak üzere 100 kg kadar çiğ köfte hediye ediyor.

Bayilik isteyenlere personel proje ya da pazarlama alanlarında hizmet ve destek sunan firma Türkiye geneli bayilerinin sayısını arttırmaya devam etmektedir. Yine bölge koruması ve eğitim desteği sunan firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ulak Bayilik Hizmetleri

Ülkemizin en önemli ulaşım ve kurye firmalarından birisi olan ulak firması geliştirdiği mobil uygulama ile kurye takip işlemlerinin hızlı bir şekilde yerine getirilmesini temin eder. Bunun yanında bu bayilik hizmetlerinin yerine getirilmesi sırasında istenilen eğitimler firmadan alınır. Firma sunduğu yazılım çözümleri ile restoranların kurye ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Türkiye’nin her yerinde artan istihdam seçenekleri ile bayilik için bu firmaya başvurabilirsiniz.

Lokman Avm Ürün Satışı ve Bayilik Hizmetleri

Ülkemizde bitkisel ürün ve çözümler denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan lokman avm internet üzerinden satışlarının yanı sıra XML sisteminden veri aktarımı yaparak online olarak firmanın bayisi olmanıza imkan tanır.

Bunun yanında doğal kozmetik ürünlerinin temini aşamasında da yine bu firmadan destek alabilmeniz mümkündür. Günümüzde online pazarlama araçlarının çeşitlilik göstermesi ile sizlere ücretsiz online bayilik desteği sunmaktadır. Aynı zamanda bayi olacaklara eğitim ve reklam desteği sunuyor.

Mite love Bayilik Hizmetleri

Bu firma gerek bayan giyim gerekse de erkek giyim alanında öne çıkan e ticaret sitelerinden birisidir. Bu site sayesinde aynı zamanda dropshipping yaparak da satışlarınızı arttırabilirsiniz. Söz konusu bayilik hizmetlerinin temini aşamasında ücretsiz XML desteği de sunan firma bunun yanında müşterilerine pazarlama ve reklam desteği de sunmaktadır. Online bayilik hizmetleri kapsamında yüzde 40 ile yüzde 50 arasında kar marjı ile bu markanın ürünlerinin satışını yapabilirsiniz.

Delta Teknoloji ve İnovasyon

Ülkemizde son zamanlarda hem sağlık sektöründe hem de teknoloji alanında önemli firmalar bulunur. Bu firmalardan birisi olan delta teknoloji ve inovasyon aynı zamanda Türkiye geneli bayilik hizmetlerinin temini aşamasında yeni bayiler aramaktadır.

 10 bin ile 25 bir arasında değişen bayilik ücretlerinin yerine getirilmesi ile ve gereken diğer şartların yerine getirilmesi ile bu bayilik hizmetlerinden yararlanarak yerel bir bayi olabilirsiniz. Şirket kuruluş masrafı, dekor masrafı, satış ve satış sonrası hizmetleri yetkilendirme bayilik aşamasında sizlere sunulur.

O Pilavcı Bayilik Hizmetleri

Son zamanlarda yeme içme sektöründe pandemi sonrasında yüksek bir talep ortaya çıkması ile birlikte bayilik veren firmaların da önemli bir oranda artış gösterdiği bilinir. Bu nedenle de bayilik hizmetlerinin önemi artış göstermektedir.

 O pilavcı da bu anlamda ülkemizde giderek daha fazla lokasyonda kendine yer edinen köklü bir firmadır.  Ortalama olarak bayilik ücretleri 100 bin ile 250 bir arasında değişmekle birlikte istenilen lokasyon ve diğer şartlara göre bayilik ücretleri ve şartları değişiklik göstermektedir.

Coffee Chocolate bakery shop Bayilik Hizmetleri

Yerli bir firma olarak ön plana çıkan bu firma aynı zamanda hijyenik ortamda kahve, unlu mamulleri ve çikolata ürünlerinin satışını ve sunumunu yapmaktadır. Söz konusu firmanın bayilik hizmetlerinden yararlanmak için siz de bu yerel firmanın bayilik hizmetlerini talep edebilirsiniz. 12 saatte kurulabilen montaj hizmetleri ile birlikte hızlı bir şekilde bayi olabilirsiniz.

Granny Waffles

Hizmet sektöründe müşterinin yeni lezzetlere olan talebi doğrultusunda hizmet vermeye başlayan Granny waffles aynı zamanda 100 bin TL bedelle bayilik olmaya imkân tanımaktadır. Reklam desteği pazarlama desteği sunan firma bunun yanında bölge koruması eğitim desteği ve lokasyon desteği de sunmaktadır.

Mali açıdan yeterli girişimci bir ruha sahip olan kişilerin tercih edildiği bu bayilik hizmetleri kapsamında bu firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu hizmetlerin yerine getirilmesi aşamasında her türlü teknik desteği sizlere sunan firma günümüzde çikolata ve waffle ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bitane Kahve Bayilik Hizmetleri

250 bin ile 500 bin arasında değişen bayilik bedeller ile bayi olmaya imkân tanıyan Bitane kahve ön başvuru formunu dolduran bayi adayları arasından nitelikleri sağlayan başvuruları değerlendirmektedir.

Tüm Türkiye’de uygun lokasyonlarda sunulan bayilik taleplerine karşılayan firma ülkemiz hizmet sektöründe adından söz ettiren ve giderek daha yaygın bir hizmet firması olarak ön plana çıkıyor. Enfes kahve lezzetlerini müşterilerine tattırmak isteyen firma bunların yanı sıra marka tescil süresini tamamlamış bir firma olarak ön plana çıkar.

Related posts
İş FikirleriBayilik Veren Firmalar

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Başvuru Şartları 2022

Bayilik Veren Firmalar

Starbucks Bayilik Şartları Nelerdir? Starbucks Bayilik Fiyatı?

Bayilik Veren Firmalar

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları | Kazandırır Mı?

Bayilik Veren Firmalar

Dominos Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

Sign up for our Newsletter 
[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.